​לייב די ג'יי סט לסרט זמנים מודרניים - Modern Times


ארה"ב 1936, צ'רלי צ'פלין, 85 דקות, כותרות באנגלית, תרגום לעברית 

פסקול אלטרנטיבי: די. ג'יי אביחי פרטוק ודי. ג'יי טובי
הקולנוע הקלאסי פוגש את המהפכה הדיגיטלית בהקרנת קולנוע חד פעמית שבה יעניקו ה-DJ s אביחי פרטוק וטובי כל אחד מהם במקביל פרשנות מוזיקלית לסרט "זמנים מודרניים". הצופים באולם יאזינו לשני הסטים המוזיקליים הנפרדים בעזרת אוזניות וינתבו בין ערוצי השמע השונים.  

 

אביחי פרטוק

אחד הדי. ג'ייז הוותיקים, המשפיעים והמרכזיים בארץ בכלל ובתל אביב בפרט. רזידנט ליין ה- PAG מעל תשע שנים, מריץ את ליין הדיפ טכנו והאוס "יוד" וליין הרוק אינדי C.U.N.T. בשנים האחרונות היה מהרזידנטים של מועדון הTape -  בברלין, ניגן במועדונים רבים ברחבי אירופה, ונבחר ב- 2008 לדי. ג'יי השנה של מגזין Time Out. אחת מתרומותיו המשמעותיות לחיי הלילה היא הבאת די. ג'ייז מהגדולים שהגיעו לישראל בהם:Lil Louis, Miss Kitten, Larry Heard . בימים אלו, משמש כרכז מגמת הדי.ג'ייז של מכללת Muzic בתל-אביב וכמרצה. כדי.ג'יי הוא מתמחה בסטים הדוקים של האוס וטכנו עם השפעות דיסקו, דגש על סאונד דיפי וחיבור עמוק לאולדסקול, תוך חיבור עמוק לאמנות ומוזיקה אקספרימנטלית, המעניק לסטים גוון ייחודי.

אחד הדי.ג'ייז הוותיקים והחשובים הפועלים כיום בארץ, בין החלוצים והאחראים על פיתוח סצנת הטכנו והאלקטרוניקה בישראל, ממקימי הליין הטכנו The EXERCISE, וחבר בקולקטיב המוזיקה “International Idiots". רזידנט שלresident Crew ,Futuristix  וליין Symbiosis . בעבר היה הרזידנט של מועדון הברזילי, הסופה ביט ומועדון הווקס. ב-2002 השתתף ב- Red Bull Academy היוקרתי, ניגן בפסטיבלים רבים בהם Sonar  ברצלונה, וניגן עם גדולי הדי.ג'ייז: ג'ף מילס, דריק מיי, פרנסואה קיי, מוריס פולטון, בן קלוק. מייסד המגזין Junkers , וחבר בקולקטיב International Idiots. בנוסף לעבודתו כדי.ג'יי טובי הוא מעצב גרפי, העובד במיוחד עם מועדונים, לייבלים ואמנים.

טובי 

יום ש'  20.4  שעה: 21:00 - סינמטק 1

 

השאלת האוזניות כרוכה בהפקדת תעודה מזהה

באנר חדש 29.10 - יש לעדכן באתר.gif